Nasza oferta

Zdajesz sobie sprawę jaką rolę w dzisiejszym życiu pełni Internet? Nie? W takim razie nasza oferta nie jest dla Ciebie. Wiesz czym jest pozycja w Google i jak ważny jest funpage na Facebook’u? Mamy i coś dla Ciebie…

 

Planujesz kampanię reklamową na terenie Dolnego Śląska? Pomagamy zidentyfikować potrzeby, grupę docelową i środki przekazu. Negocjujemy w imieniu Klienta ceny i warunki! Niesamowite rabaty!

 

Case studies:

 

Klient organizujący koncert rockowy w Wałbrzychu potrzebował dotrzeć do grupy studentów i licealistów. Umieściliśmy plakaty na wszystkich uczelniach i we wszystkich szkołach średnich w Wałbrzychu. Dodatkowo przeprowadziliśmy kampanię w internecie przy wykorzystaniu zaprzyjaźnionych stron i forów internetowych. Akcja okazała się sukcesem, na koncert zabrakło biletów.

 

Klient potrzebował pozyskać do swojego projektu ludzi, którzy chcieli się przeszkolić i zdobyć nowe kwalifikacje, umożliwiające podjęcie pracy w nowym zawodzie. Przeprowadziliśmy kampanię reklamową przy wykorzystaniu wszystkich najbardziej efektywnych środków. Jeszcze przed zakończeniem rekrutacji na szkolenia zabrakło miejsc.

 

Klient ruszający z nową działalnością potrzebował strony internetowej przetłumaczonej na języki obce, widocznej w internecie i zgodnej z najnowszymi standardami. Przeprowadziliśmy działania, dzięki którym nasz Klient odnotował wzrost obrotów o blisko 50%.

 

Zatrudniamy fachowców, angażujemy się w projekty tak, jakby były naszymi własnymi. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Najlepsze jest wciąż przed nami!